Teknoloji Danışmanlığı

Teknoloji Danışmanlığı Hizmetleri

Teknoloji Danışmanlığı

Şirketlerin hızla gelişen teknolojiyi takip etmesi sürekli zorlaşmaktadır, alanında uzman olan kişiler tarafından Teknoloji Danışmanlığı sağlanmaktadır. Böylece son teknoloji ile gelen yenilikleri şirketinizin daha verimli olması ve büyümesi amacıyla kullanarak bu amaca hizmet etmektedirler. Şirketlerin iş stratejilerini olması gereken doğru teknolojileri kullanarak istenilen sonucu ulaştırabilir aynı zamanda doğru alt yapılar ile çalışılmasına olanak sağlamaktadırlar.

 

Çözüm Senaryolandırması

Şirketlerde yaşanabilecek herhangi bir veri kaybı olabilmesi durumda işin sürekliliğini korumak amacıyla kaydedilen verilerin şirketin dışında farklı bir yerde yedeklenmesi ve doğal afetlerle birlikte farklı felaketler olması durumda ise önceden düşünülmüş ve planmış bir durumun olması gerekmektedir. Böylece olası durumlara hazırlıklı olmanız şirketinizin önemli verilerini kaybetme riskini ortadan kaldırır ve yapılan işlerin daha güvenli bir şekilde tutulmuş olduğunu bilirsiniz. Çözüm Senaryolandırması hizmeti ile güvenli bir şekilde şirketinizin ihtiyacı doğrultusunda doğru faaliyetler içine rahatça girebilir ve herhangi bir kayıp yaşamayacağınızı bilerek gönül rahatlığı ile işinize odaklanabilirsiniz.

 

Program AR-GE’si

Bilgisayar sistemleri üzerinde kullanılmakta olan tüm programlar ile birlikte uygulamaların son teknolojiye sahip olan yazılımlar ile Program ARGESİ entegre edilmesi ve sürekli olarak uygulamaların güncel kalmasını ifade etmektedir. Birçok farklı platformda hizmet vermekte olan uygulamalar kendilerini güncel tutmadıkları zaman işlemez hale gelerek aktifliklerini kaybetmektedirler. Bu yüzden yazılım uzmanları tarafından sürekli olarak geliştirilen ve yeni çıkan her platforma kolaylıkla uyum sağlayabilmeleri açısından programlar için yapılacak olan araştırma geliştirme faaliyetleri büyük önem taşımaktadır.