Bulut Yazılım

Bulut Yazılım Hizmetleri

Bulut Yazılım

Online depolama hizmeti olarak bilinen, kurulum gerektirmeyen web tabanlı uygulamalar ile işlemsel kolaylık sunan hizmetin adına Bulut Yazılım adı verilir. Tüm uygulama, program ve verilerin bulut yazılımda toplanması, kullanılan teknolojik cihazların internete bağlı olduğu her noktada verilere kolay ulaşılması teknolojisidir. İş ve günlük yaşamda kullanıcılara kolaylık sağlayan, çoklu yedekleme alanlarının kullanıldığı ve bu özelliğinden dolayı yüksek güvenilirlik sağlamaktadır. Ve bu sayede planlanmış bir yedekleme hizmeti sunan bir platformdur.

 

Bulut Muhasebe Programı

İnternet tabanlı, küçük ya da büyük işletmelerin ve sanayileşmiş büyük şirketlerin kullanabileceği muhasebe çözümleri sunan web tabanlı muhasebe hizmetidir. Bulut Muhasebe Programı sayesinde perakende satış ve alışlar için; irsaliye, fatura, fiş, iade,stok işlemleri; yeni stok kartının oluşturulması, kategori, marka ve birimlere ayrıştırılması, cari işlemler; yeni cari kartların açılması; kdv raporlarının hazırlanması gibi birçok işlem modülleri kullanılabilir.

 

Bulut Otel Programı

Büyük oteller, tatil köyleri, kiralık daireler ve hoteler için tasarlanmış, web tabanlı olarak, ön büro, rezervasyon, restoran, web sitesi, internet loglama gibi bölümlerin yürütülmesi Bulut Otel Programı sayesinde mümkün olmaktadır. Bilgiler bulut sistemi içerisinde kaydedilir. Bu sebeple kurulum, bakım ve yedeklemeye ihtiyaç yoktur. İnternetin olması programın çalışması için yeterlidir. Her zaman en gelişmiş ve kendiliğinden güncellenmiş bir programdır. Müşteriler için müsaitlik ve fiyatlamalar günceldir. Web sitesi üzerinden işletmeye olan rezervasyonu sağlar. Güvenli ödeme seçenekleri ile isteğe bağlı tüm ülkelerden ödeme alınmasını yardımcı olmaktadır.