Proje Danışmanlığı

Proje Danışmanlığı Hizmetleri

Proje Danışmanlığı

Belirli bir finansman destek gereken ve sadece kurumu değil aynı zamanda toplumsal boyutta bir fayda sağlaması beklenen birçok dernek veya firma tarafından geliştirilen projeler için kaynakların en etkin ve doğru şekilde kullanılması amacıyla Proje Danışmanlığı hizmeti verilmektedir. Geliştirilen proje alanında bilgili ve etkin olarak kişiler tarafından verilmekte olan danışmanlık hizmeti, projenin verimliliğini arttırırken maliyetleri en alt seviyede tutmaktadır.

 

Ağ Topolojisi

Ağ Topolojisi aynı ağ ortamı içinde bulunmakta olan bilgisayarların ve kabloların fiziksel olarak görünüşünü ifade etmektedir. Ağ mühendisleri tarafından ağlar tasarlanırken fiziksel yapısı da düşünülmektedir. Bunun yanında sadece kullanılan kabloların tipleri değil nereden ve nasıl geçeceği de tasarlanarak farklı topolojiler yüzünden haberleşme ağında oluşabilecek kopukluklarda giderilmektedir.

 

Güvenlik Kamerası Yer Tespiti

İşletmeler veya evler için kurulmakta olan kamera sistemleri markaları veya kalitelerinden ziyade kamera yerlerinin nerelerde olacağı çok daha önemli bir konudur. Güvenlik Kamerası Yer Tespiti için profesyonel ekipler tarafından yapılacak inceleme sonucunda en çok verim alınmasına yönelik bilgilendirme yapılmaktadır. Mekânın veya bölgenin büyüklüğüne göre ölçeklerin ayarlanması ve kameraların yerlerinin tespit edilerek doğru noktalara yerleştirilmesi kamera sistemlerinden alınacak olan performansı en üst noktaya taşımaktadır. Alan içerisinde bulunan ölü noktalar tespit edilerek her noktanın canlanması planlanmaktadır. Yer tespiti yapılırken ışık ayarlaması spotlar ve lambaların konumu hesaplanmakta ve kameranın görüş açısının kapanmaması sağlanmaktadır.