ARGE Tubitak Danışmanlığı

ARGE Tubitak Danışmanlığı

Tubitak Danışmanlığı

Yenilikleri, desteklemek ve geliştirmeye katkı sağlamak amacı ile kurulan TÜBİTAK, girişimcilere, girişimci adaylarına ve Kobilere sunmuş olduğu destekler ile öne çıkmaktadır. Özellikle Ar-Ge faaliyetlerine ciddi bir şekilde özendirme çalışmaları yürüten TÜBİTAK desteklerinden %100 faydalanabilmeniz için mutlaka bir TÜBİTAK danışmanlığı hizmeti veren firma ile girişimlerinizi yürütmenizi tavsiye ediyoruz.

TÜBİTAK Danışmanlığı hizmetleri sayesinde özellikle sanayi alanında yürütmüş olduğunuz projelere anında nakit akışı sağlayabilir, ürünlerinizi geliştirebilir ve devletin hibe imkânlarından rahatlıkla yararlanabilme imkânına kavuşabilirsiniz.

TÜBİTAK ARGE İnovasyon destekleri sayesinde yeni bir ürün üretme, var olan ürünün maliyetini düşürme, ürün kalitesini, standardını yükseltme ve maliyet düşürücü yeni teknikler geliştirme hususlarında 500.000 TL'ye varan hibe destekleri alabilirsiniz. Tabii, tüm bunları TÜBİTAK Proje Danışmanlığı hizmeti alarak hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Son 10 yıllık TUBİTAK hibe destek programlarına başvuran girişimcilere ve Kobilere bakıldığında TÜBİTAK proje danışmanlığıhizmetlerinden yararlanıp bu danışmanlık firmaları yardımı ile projelerini hazırlayan kişilerin %95'lik kısmının Tübitak desteklerinden yararlandığı görülürken, bu tür danışmanlık hizmetlerinden yararlanmayıp birçok detayı kendi başına halletmeye çalışan kişilerin ise zamanlarının ve paralarının boşa gittiği görülmüştür.

TÜBİTAK Danışmanlığı ciddi bir tecrübe istemektedir. Bu nedenle Tübitak proje danışmanlığı hizmetleri almadan önce destekler konusunda yardım almak istediğiniz bu danışmanlık firmalarını iyi araştırmalı buna göre birlikte yol alacağınız kurumları seçmenizi tavsiye ediyoruz.

Özellikle sanayi alanındaki girişimlerde zamanın oldukça önemli olduğu bilinen bir gerçek. Bu nedenle yeni girişimlerin faaliyete geçmesi ve yararlanılacak desteklerden sorunsuz ve hızlı bir şekilde yararlanılabilmesi oldukçaönemli olmaktadır. Girişimlerinde bunun farkında olan kişiler kurumsal firmalardan TÜBİTAK Danışmanlığı hizmetleri alarak diğer girişimci adaylarının ve kobilerin bir adım önüne geçmeyi başarmaktadır.

Temel amacı Üniversite-Sanayi iş birliğini geliştirmek olan TÜBİTAK, her geçen gün sunmuş olduğu destek programları ile Kobilere ve girişimcilere büyük fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlardan maksimum oranlarda yararlanmak içinde sizlere TÜBİTAK danışmanlığı hizmetleri vermekteyiz.

 

TÜBİTAK ARGE İnovasyon

Tübitak Arge İnovasyon destekleri sayesinde son yıllarda ciddi bir şekilde bilim-sanayi alanında gelişmeler olmuştur. Daha önce var olmayan ürünlerin ve hizmetlerin üretilmesi amacıyla verilen Tübitak Arge İnovasyon desteklerinden mümkün olan en kısa sürede yararlanmak oldukça önemli olmaktadır. Bu nedenle bu konuda hizmet veren danışmanlık firmaları ile çalışmak kilit bir rol oynamaktadır. Devletin bu desteği sunmasındaki temel amaç, şirketleri Ar-Ge çalışmalarına daha fazla kaynak yaratmaya teşvik etmektir.

Bu tür destekler ile TÜBİTAK'ınamaçladığı, kurum ve kuruluşların rekabet güçlerini artırmak ve özellikle sanayi firmalarımızın uluslararası alanda önemli bir rol üstlenmesini sağlamaktır. Vermiş olduğu hibe destekleri ile birçok kobinin önünü açan, TUBİTAK, her geçen gün yeni destek imkânları ile girişimci ruhlu kişilerin iştahını kabartmaktadır. Sizde mevcut TÜBİTAK ARGE İnovasyon desteklerinden yararlanmak için bir danışmanlık firması ile çalışmaya hız kesmeden başlayabilirsiniz.

 

Tübitak Proje Danışmanlığı

Tübitak proje danışmanlığı hizmetleri ile destek sürecinin nasıl işlediği, desteklenmesi gereken projede kaç kişinin çalışması gerektiği, ne kadar yatırım yapılması gerektiği ve % kaç oranında hibeden faydalanılabileceği uzmanlar yardımı ile öğrenilebilmektedir.

Özellikle kobilerin Ar-Ge bölümlerinde yürütülen çalışmaların desteklenmesine odaklanan Tübitak, daha önce var olmamış fikirlere hızlı bir şekilde maddi destekler sunmaktadır. Ülkemiz sanayisi adına önem teşkil edecek projelerin desteklenmesi konusunda titizlik ile çalışan Tübitak, hibelerden gerçekten ihtiyacı olan kişilerin ve kobilerin yararlanması hususunda ciddi araştırmalar yapıp, daha sonrasında kişi veya kobilere mevcut projeleri ile ilgili destekler sunmaktadır.

500.000 TL'ye varan hibe desteklerinden 36 ila 18 ay arasında destek almak ve bu desteklerden hızlı ve değer yaratacak bir şekilde faydalanabilmek için mutlaka bir TÜBİTAK Proje Danışmanlığı hizmeti veren firma ile çalışmanız gerekmektedir.